Spaaractie PLUS Eibergen; spaar je club gezond

De Berkelruiters doen mee aan de spaaractie van PLUS Eibergen.

Van zondag 5 september t/m zaterdag 13 november 2021 ontvangen klanten van PLUS Eibergen een sponsorpunt bij elke 10 euro aan boodschappen* en bij geselecteerde actieproducten. Op de actiesite plus.nl/sponsorpunten kunnen alle deelnemende clubs en verenigingen bekeken worden én kunnen de sponsorpunten aan de clubs worden geschonken. 

De unieke code op de voucher kun je online activeren op de actiesite plus.nl/sponsorpunten. 

Dus: doe je boodschappen bij PLUS Eibergen en schenk de sponsorpunten aan onze club! Want hoe meer sponsorpunten er onze club worden geschonken, hoe meer geld er naar onze clubkas gaat!

Je mag je sponsorpunten ook bij ons inleveren, dan zorgen wij voor het activeren van de vouchers.

Maak kans op een PLUS Cadeaukaart
Maak wekelijks kans op één van de drie PLUS Cadeaukaarten t.w.v. 75 euro! Activeer jouw sponsorpunt(en) op de actiesite plus.nl/sponsorpunten en word clubsponsor van de week. Hoe meer sponsorpunten je activeert, hoe meer kans je maakt.